Nadchodzi Wolność!

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

„Wszystko jest Miłością i wibruje w ten sposób, jeśli mu tylko pozwolić. Ważne, żebyście mieli świadomość, że to wasz naturalny stan.

Jest Miłość i Światło, są też inne stany świadomości postrzegania i czucia. Te ścieżki się rozdzielają – od teraz (od najbliższego czasu) jeszcze bardziej zagęszczać się będą energie, które dotąd zasilaliście i karmiliście myślami, uwagą i intencją. Obserwujcie najbliższe otoczenie, codzienność i ludzi, którzy się wokół was pojawiają. Obserwujcie, jak się w tym czujecie.

To, co nieludzkie (nie służące człowiekowi) odpadnie, zapada się. Wszystko skłania się ku temu, żeby pozostało tylko Światło. Niech te słowa będą dla was nadzieją, że nawet jeśli pojawią się wokół was jakieś perturbacje, to nie potrwają długo i mają wam pomóc w ostatecznym przebudzeniu. Chyba, że wy (a właściwie wasza Dusza) zdecydowaliście inaczej.  

Obserwujcie siebie, swoje emocje i odczucia z ciała. Wspomagajcie ciało w procesie Przebudzenia. nie przeciążajcie ciała i umysłu niepotrzebnymi bodźcami. Spokój, kontakt z Naturą i słońcem – to są wasze wspomagacze.

Jesteśmy przy was, monitorujemy globalny proces przemiany Ziemi, Ziemian i wszystkich Istot stworzonych z Miłości. Jednocześnie pamiętajcie, że to od was, z waszych serc płynie siła tej zmiany. Wszystko dzieje się dlatego, ze to wy zdecydowaliście się zrzucić kajdany.”