Referencje

Poznałam Beatę w najbardziej kryzysowym momencie mojej drugiej ciąży. Po traumatycznym, przedwczesnym pierwszym porodzie wisiała nad nami realna groźba powtórzenia sytuacji, dlatego szukałam dla siebie pomocy. EFT jako formę radzenia sobie z lękiem i innymi emocjami poleciła mi pani psycholog a z Beatą odbyliśmy sesję podczas której nauczyłam się jak konkretnie stosować EFT. Od tamtej pory EFT było ze mną codziennie, nawet w szpitalu, jak talizman, który trzymałam do samego porodu. Cały czas byłyśmy z Beatą w kontakcie, rozpisywała dla mnie dodatkowe rundki, reagowała na bieżąco w zależności od sytuacji, kiedy zdarzały się bardziej kryzysowe momenty, jednym słowem: BYŁA. Czasem myślę ze to szkoda ze nie planuję więcej dzieci, bo właśnie zrozumiałam że doula to nie jakaś fanaberia, tylko realna pomoc, zwłaszcza, gdy ma do dyspozycji tak skuteczne narzędzia. EFT okazało się dla mnie zbawienne.
Aleksandra
Będąc w drugiej ciąży wiedziałam już, że bardzo potrzebuję wsparcia i obecności douli (skłoniły mnie do tego dość trudne doświadczenia poprzedniej ciąży i porodu). Pandemia pokrzyżowała moje plany tak, że fizyczna obecność Beaty nie była możliwa, dlatego zdecydowałam się skorzystać z prowadzonego przez nią kursu Porodu w Głębokim rRelaksie, a w międzyczasie również z sesji Cellular EFT oraz niezwykle wspierającego kontaktu mailowego, telefonicznego i smsowego, zawsze gdy tego potrzebowałam. Chciałabym, żeby każda kobieta w ciąży mogła doświadczyć takiego ogromu wsparcia, porozumienia, empatii i prowadzenia, jakie ja dostałam od Beaty. Dzięki niej wyciągałam się z różnych dołków i wątpliwości, a poród, choć przebiegał według planu F, wspominam z satysfakcją i uśmiechem. Nie ma słów, które w pełni wyraziłyby moją wdzięczność dla Beaty. Jeśli wahacie się czy skorzystać z pomocy Beaty, to moge zapewnić, że jej doświadczenie, wiedza, wyczucie i po prostu piękno duszy pomogą uczynić doświadczenie ciąży i porodu dobrym, wzmacniającym i dającym poczucie sprawstwa oraz wewnętrznej mocy. Polecam z całego serca!
Paulina
Z Beatą połączyło mnie samo życie i przypadek. Dowiedziałam się od niej o szalach Rebozo i o rytuale Zamknięcia. Dla mnie to był nieznany świat, ale zawierzyłam Beacie, bo bije od niej opiekuńczy spokój i pewność. Nie pomyliłam się…. Ta dziewczyna ma w sobie coś, co kobietom potrzebne… druga kobieta, wsparcie i ciepło. Podczas Cerrady czułam się jak w kokonie, jakbym mogła na nowo się obudzić, narodzić. Ciepło od prowadzącej i miękość szali przeniosły mnie w świat dzieciństwa, gdzie nie zaznałam takiej opieki…. Ciepłe, wpierające słowa dwóch kobiet, które były tak blisko wspominam do teraz. Wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa i słowa, że jestem wyjątkowa, czynią ten rytuał mocnym przeżyciem. Na koniec wszystkim nam polały się łzy, łzy wzruszenia, oczyszczenia, współczujące i otwierające. Zachęcam do poddania się temu rytuałowi. Beata ma dar, ma moc i jednocześnie delikatność, opiekuje się Tobą i otula….Dziękuję pięklnie. Zapamiętam to do końca życia.
Grażyna
Beata jest pełna entuzjazmu i pasji do tego co robi. W relacje wkłada dużo serca i dobrej energii. I właśnie - to nie jest tylko relacja doula – klientka, ale przede wszystkim kobieta – kobieta. Zwykle brakuje mnam takiej kobiecej bliskości, nie zawsze dostajemy to prawdziwe i potrzebne wsparcie, dlatego warto o to zadbać. Beata otacza troską, opieką, ciepłem i to w tak naturalny sposób.... Akceptuje wszystkie lęki i wątpliwości, które przecież w tym wyjątkowym czasie oczekiwania na dziecko nieustannie się pojawiają. Beata rozwiewa je i daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Tak sobie myślę, że kobiety są przyzwyczajone do tego, żeby sobie ciągle dawać radę. Ja słyszałam często – tyle przed Tobą rodziło, to i ty urodzisz. Słyszałam nawet: „kiedyś kobiety rodziły na polu i było dobrze”. Miałam ogromny sprzeciw na takie podejście. Ten wyjątkowy czas warto przejść świadomie, mądrze, pod troskliwą opieką i w poczuciu bezpieczeństwa, a właśnie to oferuje Beata.
Edyta
Bardzo polecam pracę z Beatką ze względu na jej intuicję, takt i bardzo jakościowe towarzyszenie w zmianie. Beata bardzo szanuje przestrzeń drugiej osoby, niczego nie narzucając. Nie ocenia. Posiada ponadto dużą intuicję oraz wielką życzliwość dla drugiego człowieka, Cenię także to, że w swojej pracy Beata bardzo holistycznie i skutecznie dla procesu integruje różne metody ze swojego zasobu. Polecam zatem bardzo - i w trybie stacjonarnym, i online.
Małgosia
Beata to niezwykła osoba. W dobie pandemii i ciągłego stresu była dla mnie ogromnym wsparciem. Zawsze dyspozycyjna, chętna do pomocy i pełna empatii przygotowała zarówno mnie, jak i mojego męża do porodu. Bardzo rzetelnie pomogła mi opracować plan porodu sprawiając, że czułam się spokojniejsza przed rozwiązaniem, z konkretną wizją porodu w głowie. Co więcej, pomogła w relaksacji oraz wyciszeniu mojego ciała. Czułam, że mam w niej (i dalej mam!) ogromne wsparcie bez względu na godzinę czy porę dnia, To niezwykle wyrozumiała i ciepła osoba, która mogę z całego serca polecić!
Ola
Długo szukałam osoby, która będzie mi towarzyszyć w porodzie. Strasznie się tego wszystkiegobałam i potrzebowałam profesjonalnego wsparcia i kogoś, kto będzie rozumieć moje potrzeby. Już od pierwszej chwili wiedziałam, że znajomość z Beatą będzie miało swoją kontynuację. Kolejne spotkania utwierdzały mnie w przekonaniu, że wybrałam kogoś odpowiedniego. Beata jest niezwykle wyrozumiała. Służyła mi profesjonalną informacją. Nuczyła mnie technik relaksacyjnych, które pozwoliły mi jeszcze bardziej wsłuchać się w swoje ciało.
Emilia
Odczyt u Beaty to niezwykłe doświadczenie. Polecam każdemu kto czuje potrzebę odczytu Kronik Akaszy. Ja z pewnością skorzystam w przyszłości ponownie. Dziękuję Ci Beatko za Twoje cudowne odczuwanie i przekaz.
Agnieszka
"Po 5 latach od traumatycznego dla mnie porodu, w trzeciej ciąży zdałam sobie sprawę, że ta trauma stale we mnie jest, że może mnie blokować w porodzie. Beatę poleciła mi znajoma doula. Poczytałam na stronie Beaty o sposobie Jej pracy, poczytałam też oczywiście w internecie. Do metody EFT podeszłam bardzo sceptycznie, mimo że znam zalety akupresury stwierdziłam, że stukanie się w czoło niewiele pomoże. Pozwoliłam jednak dać sobie szansę, tym bardziej, że Beata pracowała jako doula, a to w moim przypadku oznaczało, że podejdzie do tematu obiektywnie i z dodatkową fachową wiedzą. Już po pierwszej sesji stwierdziłam, że to co się we mnie dzieje, jak reaguje i jakie przychodzą do mojej głowy myśli, jest niesamowite. Beata prowadziła każdą sesje ostrożnie, z wyczuciem, z empatią i ciepłem, zaufałam Jej, aby prowadziła mnie tak, by moja podświadomość przestawiła się, a nie tylko we mnie tkwiła zatruwając moją codzienność. Terapia nauczyła mnie, że należy częściej rozmawiać z samą sobą, i przede wszystkim nauczyłam się jak to robić. Dzięki sesjom i prowadzeniu Beaty udało się poukładać kilka spraw w moim życiu, do tego jest we mnie większy spokój duchowy. Dodam jeszcze, że spodobała mi się nazwa "soula", a po terapii przyznaję, że nazwa ta zamyka w sobie wszystko! Dziękuję Beato! "
Iza
"Doświadczyłam odczytu Kronik Akaszy z Beatą i był taki jak lubię! Konkretny, bez owijania w bawełnę, a zarazem pełen empatii i prowadzenia. Przy Beacie można poczuć się bezpiecznie, a jej połączenie z wyższym ja jest niezakłócone. Serdecznie Polecam!"
Weronika
"Odczyt Kronik Akaszy z Beatą to doświadczenie, do którego wspomnieniami będę długo wracać. Pełen profesjonalizm, serdeczność Beaty i uważność na potrzeby klienta podbiły moje serce:) Dziękuję"
Patrycja
"Z serca polecam pracę z Beatą, bo to co robi, robi z pasją, zaangażowaniem i dużą empatią dla klienta. Podczas pracy z nią wyraźnie czuje się, że sama jest osobą bardzo świadomą i nastawioną na rozwój. Beata stosuje techniki, które pozwalają skutecznie dotrzeć do źródła problemu i szybko przynoszą efekty. Warto spróbować!"
Iza

“Skorzystałam z oferty Beaty, konkretnie z odczytu Kronik Akaszy. Niesamowite doświadczenie. Beata pięknie poprowadziła mnie przez metafizyczny świat pełen magii, a jednak znajomy. Dzięki temu doświadczeniu lepiej zrozumiałam to, co się dzieje wokół mnie. Dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Niepowtarzalne uczucie zrozumienia i akceptacji. Jestem ci wdzięczna Beato za to, że korzystasz właśnie w ten sposób ze swojego daru. Oby jak najwięcej ludzi mogło doświadczyć tego, co doświadczyłam. Dziękuję ogromnie!”

                                  Weronika

Chcesz wiedzieć, czym się zajmuję?