Idź do lasu

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

„Kiedy ostatnio sprawiłeś sobie przyjemność?

Co robisz, żeby poczuć się dobrze? Co robisz, żeby poczuć się lepiej?

Kiedy ostatnio miałeś kontakt z przyrodą, ze zwierzętami?

Wybierz się do lasu (sam lub z przyjaciółmi). To tak niewiele kosztuje a może dać tyle satysfakcji i korzyści.

Drzewa chętnie pochłaniają nadmiar szkodliwej energii, to dlatego zwykle czujecie się lepiej w kontakcie z nimi. Macie w zasięgu ręki niesamowite dary Natury. korzystajcie z nich z szacunkiem zamiast je niszczyć i do cna i bez rozsądku eksploatować.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim otoczeniu, w swojej przestrzeni albo w swojej głowie, nikt tego za ciebie nie zrobi. To ty i tylko ty możesz cos zmienić w swoim życiu. Bez wymówek, bez ograniczających myśli, bez skrupułów – tak, bez skrupułów, bo zauważ, z jak wielu rzeczy rezygnujesz po to, żeby zadowolić innych (a najczęściej tak ci się tylko wydaje).

Kiedy dbasz o siebie, kiedy stawiasz granice, kiedy podejmujesz decyzję o zmianie – wiele „dobrego” i „złego” może się wydarzyć, ale to ty nadajesz nowym rzeczom te wartości. W rzeczywistości nigdy nie dzieje się nic złego. Zmiana niesie za sobą „nowe”, „inne”, czasem „niespodziewane”, ale jeśli działasz w zgodzie z sobą, nigdy nie będzie to zmianą na gorsze (choć być może nie od razu to zauważysz).

Nowa Ziemia jest w was. To jest oddolna inicjatywa, której siła pochodzi od was, od waszych decyzji o zmianie.

Dbajcie o siebie w każdy możliwy sposób. Ładujcie akumulatory, szukajcie podobnych do siebie i otwórzcie serca a wszystko będzie dobrze.”