Dlaczego kochanie siebie jest takie ważne?

Odczyt pochodzi od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

„Jesteście kochani. W każdym z was jest Iskra nieskończonej Miłości, Światło rozpuszczające Mrok. U większości z was to Światło nie zagasło, świeci nawet mimo braku zasilania z waszej strony przez kochanie siebie. Potrzebujecie uwierzyć w to Światło. Ono nie jest odległe ani niedostępne – wręcz przeciwnie – wystarczy po nie sięgnąć.

Kochanie siebie zasila tę „żarówkę” i dodaje jej mocy. Dlatego kochanie siebie jest takie ważne, a właściwie niezbędne, by stanąć w obliczu Światła i Mocy.

Kochanie siebie rozpuszcza mrok i lęk i nie dopuszcza „złej”, szkodliwej polaryzacji.

Nie ma sensu szukać Miłości poza sobą, bo znajdziecie ją tylko w swoim wnętrzu i przesz swoje wnętrze. Światło jest w każdym z was.

Mieliście wystarczająco wiele okazji, żeby nauczyć się podążać za Prawdą i kontaktować z tym wewnętrznym Światłem. Nie ma już taryfy ulgowej i nie ma wymówek.

Zapytałam, dla kogo jest ten przekaz.

Każdy zinterpretuje te słowa po swojemu, tak, jak dzieje się to zawsze. Dla jednych będzie to potwierdzenie tego, co czują i z czym się już skontaktowali, inni odczytają to jak ostrzeżenie, dla jeszcze innych – być może bełkot i „bujda na resorach”.

Nie po to macie Wolną Wolę, żebyście z niej nie korzystali. To od was zależy, co zrobicie z sygnałami, które do was docierają.”