Co Cię karmi?

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

“Nadchodzi czas odsiewu.

Część z was nie może się już doczekać zebrania plonów i nowej jakości życia, która za tym idzie.

Część z was wpatruje się w sito, w plewy, nieszkodliwe larwy i robaki. Ci ludzie nie są zainteresowani mąką, która spada z sita, mąką z której można zrobić dobry chleb.

Bądźcie uważni na to, w co się wparujecie, bo tym emanujecie na zewnątrz i to przyciągacie, tak kreujecie swoją rzeczywistość.

Nadchodzi czas odsiewu ziarna od plew. Plewy są naturalną częścią całego układu [sił], ale nie powinny zajmować głowy gospodarza, bo w ten sposób nie upiecze ani jednego bochenka i nikogo nie nakarmi.

Waszym celem jest wzrost i rozświetlenie. Możecie to osiągnąć karmiąc się dobrymi rzeczami, które łatwo zauważyć i łatwo przeoczyć, zależnie od tego, na czym wybieracie skupiać swoją uwagę.

Przychodzi do was tak wiele informacji. One karmią potrzebę analizowania, ale czy karmią waszą Duszę? Czy czujecie się odżywieni, syci i spokojni? Niech to będzie wyznacznikiem i drogowskazem dla waszych oczu, na czym warto skupiać wzrok.

Niepokój i lęk oddalają was od Światła. Era Nauki i „Wiedzy” odchodzi, nadchodzi Era Czucia i doznawania Prawdy. Era nauki to był eksperyment sprawdzający, jak wykorzystacie nowe możliwości i czy mimo całej „wiedzy” dojdziecie do wniosku, że Wszechświata nie da się wytłumaczyć ograniczonym ludzkim umysłem. Zawładnęło wami ego w przekonaniu, że możecie wiedzieć i kontrolować wszystko, ale to tylko iluzja i wytwór waszej wyobraźni.

Dopóki ślepo słuchacie innych, nie słuchacie siebie; dopóki wpatrujecie się w to, co pokazują wam inni, trudno wam znaleźć drogę do Domu.

Nie ma nic złego w szukaniu podpowiedzi u innych, ale to tylko drogowskazy. Każdy ma swoją własną drogę prowadzącą do Domu i nikt inny, choćby bardzo chciał, jej za was nie odnajdzie.

Tyle słów, tyle teorii, tyle scenariuszy… a to tylko odwracacze uwagi od tego co naprawdę ważne. Nie jest to wam potrzebne, żeby świecić. Żeby świecić, potrzebujecie zajrzeć w Serce – tam są wszystkie niezbędne odpowiedzi.”