Wiosna w sercach

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

 

„Tak, jak w przyrodzie nie ma nic stałego i wszystko się zmienia, tak w waszym funkcjonowaniu ważne jest zachowanie równowagi mimo zachodzących zmian. Przyroda świetnie sobie z tym radzi, bo przyjmuje zmiany bez oporu. A wy?

Tak przyzwyczailiście się do srogiej zimy, że zamiast wypatrywać na niebie słońca, czekacie na kolejne śnieżyce w przekonaniu, że wiosna nie nadejdzie nigdy.

Dlaczego tak trudno wam przyjąć do wiadomości, że zima się kończy? Nadchodzi Nowe, lepsze, łatwiejsze życie, ale my nie zrobimy tego za was. To musi być wasza decyzja. Ten impuls musi pochodzić od was, tak, jak od nasiona w zamarzniętej glebie pochodzi impuls do Życia, który zmienia je w kwiat przebiśniegu czy sasanki.

Chcesz mieć zimę – masz zimę. Chcesz mieć lato – masz lato.

Jak to zrobić?

Wypatruj śladów wiosny w [pozornie] zimowej aurze. Odwróć wzrok od tego, co cię zamraża, co kurczy i wywołuje bezruch. To jest jak paraliż, ale możesz to zmienić odwracając wzrok od tego, co cię paraliżuje.

Jeśli w to wątpisz – skąd możesz wiedzieć, jeśli nie spróbowałeś?

Odwróć wzrok od tego co cię nie karmi a przestaniesz karmić to, co cię mrozi i unieruchamia.

 

Jest czas na przyjmowanie i czas na dawanie, czas na siewy i zbiory. Teraz jest czas na podjęcie decyzji, czy chcesz przyjmować energię Światła czy dawać energię Ciemności.

Zbliża się czas trwałego rozgraniczenia, rozdzielenia Jasności od Ciemności. Po której stronie zostajesz?”