Bądźcie uważni na wiatr zmian

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

„Był czas zasiewu, czas wzrostu i czas żniw. Plony zostały zebrane. Teraz jest czas, żeby odsiać ziarno od plew, wypalić chwasty a z tego, co zostało zebrane, zrobić chleb.

Bądźcie jak ramiona wiatraka popychanego przez wiatr zmian.

Nowa Ziemia potrzebuje silnych, stabilnych ramion, które pracują spójnie i równomiernie – tak, jak to jest w wiatraku. To geometryczny, symetryczny kwiat – boska symetria.

Tylko to, co istnieje w zgodzie z Prawami Natury przetrwa. Pozostanie wyłącznie harmonia. Zacznijcie się do tego przyzwyczajać. Dość fałszu, obłudy i iluzji.

Zbijcie szkła waszych telewizorów i ekranów – są jak lustra w salonie krzywych zwierciadeł.

Nauczcie się zauważać siebie nawzajem w realnym życiu, na co dzień. Szukajcie Prawdy. Rozejrzyjcie się wokół siebie i zacznijcie działać. Twórzcie wspólnoty- po sąsiedzku, po zainteresowaniach, po przyjacielsku. Niech nikt nie będzie samotny ze swoimi emocjami i wątpliwościami. Trzymajcie się idei wiatraka. Tak, jak on nie jest stworzony, żeby mielić mając jedno skrzydło, tak i waszą naturą jest bycie w stadle, w konfirmacji, w grupie czujących podobnie.

Więzy rodzinne tracą na znaczeniu tak, jak przestane się liczyć wasze pochodzenie, dochody czy poziom wiedzy. Tym, co będzie was spajać jest poziom czucia, odczuwania i doświadczania Energii i zdolność do przyjmowania Prawdy o naturze Wszechświata.”