Hipnotyczny obrót dziecka

Zbliża się przewidywany termin Twojego porodu a dziecko wciąż nie jest ułożone główką w dół? Choć ruch jest po jego stronie, to w praktyce możesz mu w tym aktywnie pomóc.
Na tę okoliczność mam dla Ciebie dwie relaksacje z Programu Hiypnobirthing Poland do samodzielnego słuchania. Możesz z nich korzystać nawet, jeśli nie uczestniczysz w pełnym programie przygotowującym do porodu w Głębokim Relaksie.

Skuteczność nagrań „Hipnotyczny obrót dziecka” to aż 81% a o badaniach, które to potwierdzają możesz przeczytać tutaj i tutaj.

Ze specjalnych relaksacji „Hipnotyczny obrót dziecka” korzysta się po 36 tyg. ciąży.

Odsuń na chwilę wizję cesarki, weź głęboki oddech i poczuj w sobie: czy chcesz doświadczyć czegoś nowego, przydatnego i przyjemnego?

Twoim zadaniem będzie regularne słuchanie na zmianę dwóch spersonalizowannych nagrań relaksacyjnych kilka razy dziennie lub częściej, do skutku lub wewnętrznego poczucia, że już wystarczy.
Relaksu nie da się przedawkować, więc możesz korzystać z relaksacji bez ograniczeń, szczególnie, że ich efektem ubocznym jest rozluźnienie na poziomie ciała, spokój i odczucie przyjemnego odprężenia umysłu, które pozostaje w Tobie na dłużej.

Personalizacja

Spośród trzech próbek, które ode mnie dostaniesz, możesz wybrać jedno tło dźwiękowe do swoich relaksacji albo zdecydować o nagraniach głosowych bez tła. Dodatkowo jeden z plików audio może zawierać afirmacje z imieniem Twojego Dziecka.

Kiedy i jak słuchać relaksacji?

Kluczem do zaprogramowania siebie i Dziecka jest specyficzny stan rozluźnienia między jawą a snem (tzw. stan Alfa), dlatego ważne, żeby nic Cię nie rozpraszało. Zarezerwuj dla siebie pół godziny lub więcej. Zadbaj o wygodę i ułóż się pod kocem, jak do drzemki. Włącz tryb “nie przeszkadzać”, załóż słuchawki, zamknij oczy i pozwól się poprowadzić w stan Relaksu.
Jeśli zaśniesz w trakcie, to znaczy, że Relaks był jeszcze głębszy a częstotliwość fal mózgowych zmniejszyła się do fal Theta (lub Delta). Podświadomość nadal jest wtedy aktywna i podatna na pozytywne sugestie.
Naturalnie jesteśmy w stanie Alfa tuż przed zaśnięciem i po przebudzeniu i to też dobry czas na słuchanie relaksacji.

Co jeszcze?

Dobrze będzie odłożyć myślenie o innych scenariuszach zdarzeń i napełniać umysł absolutnie pozytywnymi myślami również w ciągu dnia. Skup się na byciu w Teraz, na sobie i na dziecku. Wizualizuj najlepsze rozwiązanie dla Was. W dbałości o siebie asertywnie blokuj wszelkie niewspierające słowa i przewidywania płynące z zewnątrz. Przyjazna atmosfera, wyciszenie i spokój – właśnie tego teraz potrzebujesz.

Powodzenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej?