Poród w Głębokim Relaksie

Podczas porodu odczuwanie bólu oscyluje na skali między 0 a 10. Czy wiesz, że istnieje nieinwazyjna i prosta metoda, dzięki której można wyraźnie przesunąć się na tej skali w stronę zera?

Programy przygotowujące do porodu w Głębokim Relaksie (inaczej hipnoporodu) wykorzystują naturalne zdolności naszego mózgu oraz korelację układu nerwowego z funkcjonowaniem i reakcjami ciała i są skonstruowane tak, aby łatwo przeprogramować podświadomość na Twoją korzyść.

O Programie Hypnobirthing Poland

Ten konkretny program polega na kompleksowym przygotowaniu do porodu w Głębokim Relaksie podczas 4 indywidualnych lub grupowych spotkań oraz na codziennym ćwiczeniu relaksacji. Służą temu spersonalizowane dla Ciebie nagrania do regularnego słuchania w ciągu dnia lub przed snem i jak możesz się domyślać, to bardzo przyjemny element całego Programu. Tym sposobem dajesz sobie dużo miękkości i łagodności a używając słów-kluczy wzmocnisz głębokie poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznego dobrostanu. Nawiążesz też bardziej bezpośrednie połączenie z Dzieckiem oraz ze swoją intuicją. Wymierne efekty wynikające z zaangażowania w Programie poczujesz prawdopodobnie już po pierwszych spotkaniach.

Nasze wspólne sesje na żywo lub online odbywają się średnio co 2 tygodnie. W czasie spotkań będziemy omawiać różne aspekty porodu, będziemy się też oczywiście relaksować.

Doświadczenie moich klientek potwierdza, że indywidualne przygotowanie do porodu w Głębokim Relaksie daje bezpieczną przestrzeń do wzmocnienia swojej wizji narodzin i przynosi czasem całkiem zaskakujące efekty.  

Na kurs Hypnobirthing Poland najlepiej zgłosić się przed 30 tygodniem ciąży.

W pakiecie dostaniesz ode mnie 8 nagrań oraz jedno na sam poród.

Chciałabym już teraz zabrać Cię w tę podróż. Wejdź tutaj, tutaj i tutaj i posłuchaj dźwięków, które mogą posłużyć jako tło Twoich relaksacji.

Przeczytaj też tutaj o relaksacjach ukierunkowanych na obrót dziecka do ułożenia główkowego.

Zainteresował Cię ten temat?