Odczyty Kronik Akaszy

Zapraszam Cię do przestrzeni Kronik Akaszy – zobaczysz tu swoje obecne życie w innym świetle, z bliższej sercu perspektywy. Będę Twoją przewodniczką w przestrzeni, w której zapisane jest wszystko.

Czym są Kroniki Akaszy?

Wyobraź sobie bezpieczne, wysokowibracyjne Pole Ogólnej Świadomości ponad czasem, ponad ego i ponad ograniczeniami. Przenikają się tu różne światy i różne Energie a tym, co je spaja jest Miłość i pełna akceptacja wszystkiego, co jest.

Twoi Duchowi Opiekunowie pomogą Ci wyjść poza ograniczenia i zamknięte schematy. Możesz prosić Ich o pomoc, o wsparcie i o odpowiedzi dotyczące różnych obszarów życia, relacji czy przekonań. 

Przyjdź na odczyt Kronik, gdy nie umiesz znaleźć rozwiązania, gdy czujesz, że utknąłeś lub gdy do zrozumienia brakuje Ci szerszej perspektywy.

Każdy dostaje tu dokładnie to, czego potrzebuje z punktu widzenia Wyższego Ja, a więc niekoniecznie to, czego się spodziewa. Zdarza się też, że informacje z Kronik zamiast zaskakiwać są jedynie potwierdzeniem tego, co czujesz; tego, co już w Tobie (w Twoim polu) jest. I to jest w porządku, bo oznacza, że słuchasz siebie i głosu swojej Duszy.

Warto pamiętać, że wiadomości od Przewodników będą zawsze z zgodzie z Planem Twojej Duszy oraz w poszanowaniu Twojej Wolnej Woli. Innymi słowy – każda życiowa decyzja należy zawsze do Ciebie i to Ty bierzesz za nie pełną odpowiedzialność a Opiekunowie w szczególny sposób mogą pomóc Ci znaleźć najlepsze i najzdrowsze rozwiązania.

Połączenie z Wyższymi Siłami Dobra ma jeszcze inne korzyści –  może poszerzyć ścieżkę kontaktu z Opiekunami i Intuicją na co dzień. Wywołuje też specyficzny, subtelny (roz)ruch Energii w Twoim Polu Świadomości, co potencjalnie przekłada się na Twoją teraźniejszość i przyszłość.

Informacje, podpowiedzi i wskazówki od Opiekunów mogą być bardzo różne i zaskakujące. Pochodzą od naszego Wyższego Ja, z pozbawionego lęków i ego pola Nadświadomości. Tu każdy aspekt życia widziany jest „z góry”, z właściwej, prawdziwej perspektywy i choćby z tego powodu warto doświadczyć połączenia z Kronikami Akaszy.

 

Jak wygląda sesja?

Przez moje otwarte serce, przy Tobie i za Twoją zgodą proszę o pozwolenie na wejście do Twoich Kronik Akaszy. Tam łączę się z Twoimi Opiekunami i tak zaczyna się nasza trójstronna rozmowa. Zadajesz swoje pierwsze pytanie a  odpowiedź przychodzi do mnie w postaci słów, obrazów i/lub odczuć z ciała. Przekazuję ją Tobie a jeśli coś jest niezrozumiałe, prosimy o doprecyzowanie. Gdy temat się wyczerpie, zadajesz pytanie na kolejny temat.

Im mniej szczegółów znam przed sesją, tym mniejsza szansa na zawirowania z mojej świadomości, więc jest lepiej, jeśli nie opowiadasz mi nic o sobie ani o tym, z czym przychodzisz.

Po serii pytań i odpowiedzi domykamy wątki i przy Tobie zamykam Twoje Kroniki Akaszy.

Po sesji jest jeszcze przestrzeń na rozmowę między nami, na poukładanie myśli i pobycie w tym, co się wydarzyło.

Sesja trwa około godzinę i z powodzeniem można ją też przeprowadzić przez telefon.

Kiedy zrezygnować z odczytu Kronik Akaszy?

Kiedy jesteś w kryzysie lub gdy nastąpiło poważne tąpnięcie w Twoim życiu, wszystko na nowo się układa, również w Energiach. Poczekaj, aż pierwszy kurz opadnie i dopiero wtedy umów się, aby zobaczyć więcej.

Nie przychodź na odczyt Kronik pod wpływem alkoholu ani innych środków zmieniających świadomość i nie traktuj kontaktu z Opiekunami Duchowymi jak zabawy.

Jak się przygotować do odczytu?

Nie musisz przygotowywać się w żaden szczególny sposób.

Pomyśl, o co zapytasz swoich Opiekunów. Możesz mieć listę wątków, które chcesz poruszyć, ale nie jest to warunek konieczny. Zwykle im bardziej otwarte pytanie, tym szerszej odpowiedzi można się spodziewać, choć oczywiście nie jest to regułą. Nie musisz obawiać się, że “źle” zadasz pytanie – w razie potrzeby przeredaguję je podczas odczytu.   

Jedna sesja to zamknięty proces podczas którego możesz dotknąć różnych tematów. Jeśli jest ich więcej niż 7-8, odpowiedzi mogą być zbyt skrótowe. 

Koniecznie miej ze sobą notes lub / i dyktafon.

Przyjdź z otwartą głową i bez oczekiwań, z ciekawością, z zaufaniem i pokorą do tego, co Dobre, Bezkresne i Wieczne.

Odczyt i co dalej?

Odczyt kończy się zamknięciem Twoich Kronik. To, co przyszło, było dla Ciebie a Ty weźmiesz z tego, ile chcesz i ile jesteś gotów – i to jest w porządku. Od Ciebie zależy, czy i kiedy skorzystasz z podpowiedzi Przewodników i jak przyjmiesz ich Słowa płynące z Miłości.

Dobrze jest pobyć z tym, zatrzymać się na chwilę, by dać sobie przestrzeń na zintegrowanie tego, co zostało odczytane.

Przekazy Opiekunów bywają złożone, pełne metafor i głębi. Warto wracać do notatek z odczytu, żeby na spokojnie, bez tamtych pierwszych emocji, dostrzec w nich jeszcze więcej subtelności i treści dla siebie. 

Uwaga: do każdego odczytu w gabinecie dokładam  przygotowane specjalnie dla Ciebie intencyjne kadzidła.

 

Przykładowe pytania do Kronik:

Co powinnam wiedzieć o mojej relacji z …?

Co mogę zrobić, zeby ją uzdrowić?

 

Jaka jest przyczyna moich dolegliwości (choroby)?

Czego teraz potrzebuje moje ciało?

 

Dlaczego moja sytuacja zawodowa się nie polepsza?

Jak mogę sobie pomóc?

 

Na co mam teraz szczególnie zwrócić uwagę ? 

Czego nie widzę?

 

Co mogę zrobić, żeby zmienić…?

 

Z Miłością!

Beata

 

Chcesz doświadczyć świadomego kontaktu z Nadświadomością?