Odczyty Kronik Akaszy

Zapraszam Cię do przestrzeni Kronik Akaszy – zobaczysz tu swoje obecne życie w innym świetle, z bliższej sercu perspektywy. Będę Twoją przewodniczką w przestrzeni, w której zapisane jest wszystko.

Czym są Kroniki Akaszy?*

Wyobraź sobie wysokowibracyjne Pole Ogólnej Świadomości ponad czasem, ponad ego i ponad ograniczeniami. Przenikają się tu różne światy i różne Energie a tym, co je spaja jest Miłość i pełna akceptacja wszystkiego, co jest.

To tu “rezyduje” Twoja Nadświadomość, Twoje Wyższe Ja oraz Twoi Przewodnicy i Opiekunowie*.
Odczyt Kronik Akaszy polega na bezpośrednim kontakcie z Nimi.
Twoi Duchowi Opiekunowie pomogą Ci wyjść poza ograniczenia i zamknięte schematy. Możesz prosić Ich o pomoc i o odpowiedzi dotyczące różnych obszarów życia, relacji czy zdarzeń.

Przyjdź na odczyt Kronik, gdy nie umiesz znaleźć rozwiązania, gdy czujesz, że utknąłeś lub gdy do zrozumienia brakuje Ci szerszej perspektywy.

Każdy dostaje tu dokładnie to, czego potrzebuje z punktu widzenia Wyższego Ja (a więc niekoniecznie to, czego się spodziewa). Zdarza się też, że informacje z Kronik zamiast zaskakiwać są jedynie potwierdzeniem tego, co czujesz; tego, co już w Tobie jest. Klienci zwykle mówią wtedy: Dobrze było to usłyszeć z zewnątrz. 
Warto pamiętać, że wiadomości od Przewodników będą zawsze z zgodzie z Planem Twojej Duszy oraz w poszanowaniu Twojej Wolnej Woli. Innymi słowy – wszystkie życiowe decyzje należą zawsze do Ciebie i to Ty bierzesz za nie pełną odpowiedzialność, Opiekunowie tylko pomagają znaleźć najlepsze i najzdrowsze rozwiązania.

Połączenie z Wyższymi Siłami Dobra ma jeszcze tę korzyść, że może poszerzyć ścieżkę kontaktu z Opiekunami i Intuicją na co dzień. Wywołuje też specyficzny, subtelny (roz)ruch Energii w Twoim Polu Świadomości, co potencjalnie przekłada się na Twoją teraźniejszość i przyszłość.

 

Jak wygląda sesja?

Przez moje otwarte serce, przy Tobie i za Twoją zgodą proszę o pozwolenie na wejście do Twoich Kronik Akaszy. Tam łączę się z Twoimi Opiekunami i tak zaczyna się nasza trójstronna rozmowa. Zadajesz swoje pierwsze pytanie a odpowiedź przychodzi do mnie w postaci słów, obrazów i/lub odczuć z ciała. Przekazuję ją Tobie a jeśli coś jest niezrozumiałe, prosimy o doprecyzowanie. Gdy uznasz temat za wyczerpany, przechodzisz do kolejnego pytania.
Im mniej szczegółów znam przed sesją, tym mniejsze ryzyko zawirowań z mojej świadomości, więc jest lepiej, jeśli nie opowiadasz mi nic o sobie ani o tym, z czym przychodzisz.

Po serii pytań i odpowiedzi domykamy wątki i przy Tobie zamykam Twoje Kroniki Akaszy.

Po sesji jest jeszcze przestrzeń na rozmowę między nami, na poukładanie myśli i pobycie w tym, co się wydarzyło.

Sesja trwa godzinę i zwykle prowadzę ją przez telefon. Jeśli masz wyraźną potrzebę, możemy spotkać się na żywo w gabinecie w Poznaniu.

 

Kiedy zrezygnować z odczytu Kronik Akaszy?

Kiedy jesteś w kryzysie lub gdy nastąpiło poważne tąpnięcie w Twoim życiu, wszystko na nowo się układa, również w Energiach. Poczekaj, aż pierwszy kurz opadnie i dopiero wtedy umów się, aby zobaczyć więcej.

Nie przychodź na odczyt Kronik pod wpływem alkoholu ani innych środków zmieniających świadomość i nie traktuj kontaktu z Opiekunami Duchowymi jak zabawy.

Jak się przygotować do odczytu?

Nie musisz przygotowywać się w żaden szczególny sposób.

Pomyśl, o co zapytasz swoich Opiekunów i zapisz sobie wątki, które chcesz poruszyć. Zwykle im bardziej otwarte pytanie, tym szerszej odpowiedzi można się spodziewać. Nie obawiaj się, że “źle” zadasz pytanie – w razie potrzeby przeredaguję je podczas odczytu.

Jedna sesja to zamknięty proces podczas którego możesz dotknąć do około ośmiu różnych tematów.

Koniecznie miej ze sobą gruby notes lub / i dyktafon.

Przyjdź z otwartą głową i bez oczekiwań, z ciekawością, z zaufaniem i pokorą do tego, co Dobre, Bezkresne i Wieczne.
Informacje, podpowiedzi i wskazówki od Opiekunów mogą być bardzo różne, czasem wręcz zaskakujące. Pochodzą od naszego Wyższego Ja, z pozbawionego lęków i ego pola Nadświadomości. Tu każdy aspekt życia widziany jest „z góry”, z właściwej, prawdziwej perspektywy i choćby z tego powodu warto doświadczyć połączenia z Kronikami Akaszy.

Odczyt i co dalej?

Odczyt kończy się zamknięciem Twoich Kronik. To, co przyszło, było dla Ciebie. Weźmiesz z tego, ile chcesz i ile jesteś gotów – i to jest w porządku. Od Ciebie zależy, czy i kiedy skorzystasz z podpowiedzi Przewodników i jak przyjmiesz ich Słowa płynące z Miłości.

Dobrze jest pobyć z tym, zatrzymać się na chwilę, by dać sobie przestrzeń na zintegrowanie tego, co zostało odczytane.

Przekazy Opiekunów bywają złożone, pełne metafor i głębi. Warto wracać do notatek z odczytu, żeby na spokojnie, bez tamtych pierwszych emocji, dostrzec w nich jeszcze więcej subtelności i treści dla siebie.

 

Przykładowe pytania do Kronik:

Co powinnam wiedzieć o mojej relacji z …?

Co mogę zrobić, żeby ją uzdrowić?

Jaka jest przyczyna moich dolegliwości (choroby)?

Czego teraz potrzebuje moje ciało?

Dlaczego moja sytuacja zawodowa się nie polepsza?

Jak mogę sobie pomóc?

Na co mam teraz szczególnie zwrócić uwagę ? 

Czego nie widzę?

Co mogę zrobić, żeby zmienić…?

*Małe wyjaśnienie na koniec

Trudno wytłumaczyć, czym są Kroniki Akaszy. 

Tak naprawdę każda próba słownego opisu zawiera uroszczenia mające ułatwić analitycznemu umysłowi choć częściowe zrozumienie natury Wszechrzeczy. Jednakże żaden ludzki język nie odda w pełni jakości, których dotykamy w kontakcie z Absolutem.

 

Z Miłością!

Beata

 

Chcesz doświadczyć świadomego kontaktu z Nadświadomością?