Wszechświat mówi: “Sprawdzam!”

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

„Może być tak, że wszystko, co jest do uzdrowienia a z czego nie zdawaliście sobie jeszcze sprawy i to, czego chcieliście uniknąć zamiatając pod dywan, może nabierać teraz realnych kształtów. Przyjrzyjcie się temu, co dzieje się w waszym życiu, co pokazuje się wam w relacjach i w codzienności, co mówi wam wasze ciało.

 

Możesz patrzeć w karty, w gwiazdy, na fazy księżyca i inne „uniwersalne” odnośniki, ale dopóki nie skontaktujesz się ze sobą, nie przyniesie ci to żadnych prawdziwych korzyści.

Wszystko, co teraz się dzieje jest dokładnie takie, jakie mac być, żeby pokazać ci (kolejny już i być może ostatni raz), co masz do uzdrowienia, by stanąć w Prawdzie o sobie a przez to w swojej Mocy.  

Znajdź w sobie siły, by to zrobić. Jeśli trzeba, poproś o pomoc – Nas, kogoś bliskiego lub specjalistę, ale zrób w końcu porządek ze swoim życiem.

Czy naprawdę myślisz, że żyjesz tylko dla tych przyziemnych spraw, którymi się otaczasz? Że ludzka egzystencja ma ograniczać się do jedzenia, spania i wydalania?

Zrób porządek ze swoim życiem. Kiedyś powiedzielibyśmy ci: po kolei, krok po kroku”, ale prawda jest taka, że nie masz na to już zbyt wiele czasu. I to jest bardzo dobra wiadomość.  

Używaliśmy głębokich metafor, szerokich porównań, pięknych i łagodnych słów. I co?

To jest ostatnie ostrzeżenie – obudźcie się. Wszechświat i tak się o was upomni – za zmarnowane talenty i dary, za zaciągnięte na poziomie energii długi, za niewykorzystane szanse i za nieodkupione zło.  Wszechświat mówi „sprawdzam”.

 

Wszechświat upomina się też o wasze umiejętności szerzenia Dobra, Miłości i Światła.

Może być tak, że spontanicznie „coś” się w tobie odblokowało, że czujesz „coś”, choć nie wiesz, co to jest. A może wiesz, ale nie przyjmujesz tego do wiadomości?  

Wiedz, że to było w tobie od zawsze; teraz jest czas i ogromna potrzeba, by pójść z tym do ludzi. Uwolnij strach, ograniczenia i narzucone blokady i sprawdź, jakie to dla ciebie jest. Jeśli czujesz się z tym dobrze, jeśli czujesz, że to jest dobre – nie wahaj się dłużej i idź z tym do ludzi. Nadchodzi fala przebudzenia i aktywowania różnych darów, zdolności i „mocy”. To żadna magia, tylko skarby, o których kiedyś kazano wam zapomnieć.

 

Może zechcesz „nagle” zmienić zawód, może wyjdziesz ze swoją pasją z ukrycia, może przypomnisz sobie coś, co zmieni twoje życie, może odkryjesz w sobie coś, co będzie dobre dla ludzi, dla zwierząt, dla Ziemi…

Nie ukrywaj tego, co masz. Nie udawaj, że nie czujesz tego, co czujesz. Idź za tym czuciem, szukaj podobnych do siebie i zobacz, że nawet zwyczajne życie to cud.”