Twoje zadanie na dziś

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy  (grudzień 2022)

 

„Wszystko jest i będzie bardzo dobrze. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, nawet, jeśli pozornie (w twoich oczach) wygląda to inaczej. Zobacz, jak wiele zmieniło się ostatnio w twoim życiu. A może nie? Może te zmiany są tak subtelne, że jeszcze ich nie zauważyłeś?

Każda transformacja zaczyna się głęboko wewnątrz, dopiero potem nowa myśl, nowy koncept postrzegania świata przedostaje się na zewnątrz i manifestuje się w rzeczywistości, która Cię otacza. Każdy z was buduje własny świat wokół siebie, dlatego tak różnie postrzegacie to, co pozornie jest takie samo. Patrzysz na świat przez pryzmat swoich doświadczeń i możliwości, ale też potencjału, który w tobie tkwi. Im większy i szczerszy masz kontakt ze sobą, tym większy masz dostęp do tego potencjału i tym łatwiej oddziaływujesz na rzeczywistość. To ty jesteś jej kreatorem, nikt inny. Świadomość wewnętrznej, naturalnej wam mocy rozpuszcza stare schematy, tory myślenia i ślady z przeszłości – twojej, rodowej, karmicznej i każdej innej.

Już dość babrania się w błocie. Wstań z kolan i rozejrzyj się. Czy podoba ci się to, co widzisz? Gdybyś chciał zmienić jedną rzecz w twoim otoczeniu, co by to było? Zobacz to i poczuj, jak się z tym czujesz. Z czego wynika ta chęć? Z lęku, z poczucia braku i niedoskonałości czy może z potrzeby zadbania o siebie, z powodu tego cichego głosu, którego wcześniej do siebie nie dopuszczałeś? Czy czujesz różnicę? Kreując coś z lęku, tworzysz pustkę i lęk. Kreując z serca, tworzysz i wzmacniasz jeden z wielu przejawów Miłości a Ona manifestuje się najpierw w tobie, a w konsekwencji wokół ciebie, w codziennym życiu. Tak właśnie tworzy się zdrowa, właściwa zmiana. Właśnie tak tworzy się Nowa Ziemia.

Nauczono cię, że dbanie o siebie to egoizm, grzech i zło. A my mówimy tobie – zacznij od siebie. I to jest twoje zadanie na teraz i już.”