Wiosna!

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy (04.2023)

 

 

„Dokonuje się największa rewolta w waszym życiu. Bezkrwawe przywrócenie właściwego porządku rzeczy.

To, co działo się na poziomie mentalnym realizuje się już teraz na poziomie materii, w codziennym życiu jednostek, całego kolektywu i Świata. To Wy dokonaliście tej zmiany. Każdy przejaw Prawdy i uczciwości wobec siebie rozrywa krępujące was kajdany. To nadal się dzieje i nie da się już tego nie widzieć.

Nie umniejszajcie sobie tego. Każdy, nawet najmniejszy element [kwant] Energii Prawdy i Światła pochodzący z wewnątrz Was zasila kolektywne Pole Świadomości i właśnie to sprawia, że kolejne łuski z oczu opadają i kolejni ludzie i istoty budzą się do życia.

To, co stare, zapada się. Budzi się nowe Życie. to jest jak długo wyczekiwana wiosna. Gdy „wybucha” wiosna, nic i nikt nie jest w stanie jej powstrzymać. I tak też jest z tym, co dzieje się w waszych sercach.

Zmieniły się poencjały w Polu Świadomości. To tak, jakby świat przeszedł na zasilanie innym prądem. Nie musisz znać się na fizyce, żeby wiedzieć, że to zmienia wszystko. Będą działać tylko urządzenia przystosowane do tego potencjału. Pozostałe umilkną i zamrą. Zaczną rdzewieć, rozpadać się i z czasem zostaną zutylizowane.

Nie bójcie się tego. Atmosfera się oczyści, pozostanie tylko to, co wzmacnia i pomaga wzrastać, tylko to, co służy Życiu, Radości i Miłości.

Jeśli coś znika z waszej przestrzeni, to znaczy, że tego nie potrzebujecie. Jeśli widzicie czyjś upadek, ze współczuciem zostawcie go w spokoju.

Decyzje [wewnętrzne] już zapadły a wasza droga [droga ludzkości] już się rozwidliła.”