Przestań robić to, co łamie ci skrzydła

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy (2.23)

 

„Istnieje między wami zdrowa i niezdrowa konkurencja, ale żadna tak naprawdę nie jest potrzebna. Nauczono was ze sobą rywalizować – kto lepiej, kto szybciej, kto więcej… tak naprawdę nikomu to nie służy a wzmacnia tylko niezdrowe odruchy. Gdyby to chociaż była sztafeta, ale nie, każdy gna do przodu i albo podkłada nogi przeciwnikom albo szuka sposobów na ich przechytrzenie.

Część z was już wie, że to do niczego nie prowadzi i chce inaczej. To dobrze, bo tej gonitwy nie wytrzymałaby już dłużej ani ludzkość, ani planeta Ziemia. To się musi zmienić, ale mylicie się sądząc, że ktoś to zrobi za was. To wy musicie się zatrzymać i powiedzieć „Dość!”. Nikt z zewnątrz tego nie zrobi, jeśli sami tego nie postanowicie.

 

Chcesz żyć inaczej? Zacznij żyć inaczej. Podejmuj inne decyzje i nowe działania lub zaniechania. Powiedz „Nie”, gdy tego potrzebujesz. Zrób pierwszy krok, jeśli oczekujesz zmiany w twoim otoczeniu. Wyraź sprzeciw wobec tego, na co nie masz zgody. Podnieś rękę na znak akceptacji. Określ się. Dołącz do ludzi podobnych do siebie. To jest ten czas, lepszego [na te działania] nie będzie.

Macie tyle pięknych zasobów, tyle możliwości i talentów! Róbcie z tego pełny użytek, nie tylko na wasze potrzeby, ale dla dobra ludzkości. Wyjdźcie do ludzi z tym, co macie najlepszego, pokażcie się. Zdejmijcie woalki wstydu i zażenowania, bo czas bycia niewystarczająco dobrym mija bezpowrotnie. Coraz więcej z was znajduje odwagę, by iść za swoją pasją, za pięknem ukrytym w prostocie płynącej z pracy waszych rąk. To jest znak przebudzenia. Gdybyście tylko widzieli, jak wielu was jest, jak świecicie, gdy rozbłyska w was Światło!    

Rób to co kochasz i przestań robić to, co łamie ci skrzydła. Tylko tyle – to jest nasza rada dla Ciebie.”