O relacjach międzyludzkich

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

 

“Wyobraź sobie most łączący dwie samotne wyspy. To Ty jesteś jedną z nich. Tym, co łączy cię z innymi jest energetyczny most.

Czasem to zmurszałe deski, czasem kamienna, solidna konstrukcja. Jak o niego dbasz? Od jakości tego mostu zależy jakość relacji z drugim człowiekiem i z każdą istotą na Ziemi i we Wszechświecie.  Gdy most jest wiszący i chybotliwy, każda próba kontaktu z druga stroną wywołuje lęk i strach przed katastrofą. A jeśli most urywa się w połowie drogi a ty wciąż na niego wchodzisz w nadziei, że tym razem będzie inaczej?

Jesteś budowniczym mostu tylko po swojej stronie i powinieneś brać odpowiedzialność tylko za tę część, ani więcej ani mniej. W przeciwnym razie możesz utknąć na moście w poczuciu zagubienia, pretensji, żalu czy straty.

Każdy most z jakiegoś powodu został zbudowany. Z jakiegoś powodu dwie istoty się spotykają i albo pielęgnują wspólne wartości i dobre relacje albo nie. Niezależnie od tego jest to część Wyższego Planu Wszechświata a dzięki Wolnej Woli możecie go realizować na różne sposoby. Bądź spokojny, jeśli nie chcesz budować czy odbudowywać jakiegoś mostu, połączenia, Wszechświat zadba o to, by Plan przyszedł do ciebie inaczej. To Ty decydujesz, co i kiedy robisz i na co jesteś gotowy.

Energetyczny most między ludźmi i innymi istotami potrzebuje zasilania energią emocji. Po wyglądzie i trwałości mostu możesz stwierdzić, jakimi emocjami był wzmacniany.

Pomyśl o jakiejś relacji i zobacz łączący was most. Zobacz, jak się czujesz, gdy na niego wchodzisz.

Piękno życia na Ziemi polega na tym, że nic nie jest stałe i na zawsze. W każdej chwili możesz zmienić jakość energii tworzącej to połączenie. Pamiętaj jednak, że do ciebie należy „tylko” twoja połowa, ani mniej i ani więcej. Druga strona ma takie samo prawo wyboru i Wolną Wolę, jak ty i twoim obowiązkiem jest to uszanować.”