Nadchodzi czas zmian

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy 16.01.2022r.

„Nadchodzi czas zmian. Tak wiele rzeczy się zweryfikuje, tak wiele nabierze innego znaczenia. Przygotuj się na Prawdę. Ogniwa łańcucha pękają. Ludzie staja się wolni i bezpieczni. To może potrwać jakiś czas, ale to już się dzieje, zmiana już się dokonuje.

Następuje transformacja [transmutacja], rozdzielenie i rozwarstwienie. Być może już to obserwujesz w swoim otoczeniu.

Światło wzywa, Światło wygrywa – bez walki, tylko siłą waszej woli.

Ta zmiana wyniesie was w przestrzenie, których nie znacie. Tu nie ma strachu, jest tylko Miłość i akceptacja, współdziałanie bez rywalizacji. Nie każdy tutaj dotrze, nie każdy jest gotowy, choć każdy, absolutnie każdy ma szansę. Część twoich bliskich zostanie. Nie próbuj ciągnąć ich w górę na siłę. Ta decyzja musi pochodzić wyłącznie od ich, nie ma innego sposobu na zbudowanie Nowego Świata.

Dla jednych to kwestia miesięcy, dla innych – kwestia lat, zależy od gotowości do całkowitego porzucenia starych „prawd”, wierzeń i iluzji i całkowitego zaufania Światłu i temu, co od Światła pochodzi.

Dość już było gwałtowności i gwałtu – ta zmiana dokona się łagodnie i bez pośpiechu.

Struktura Wszechświata wraca do równowagi, Światło stopniowo zalewa wszystko, bo takie jest jego przeznaczenie. Ten proces już trwa i zadziewa się na wielu poziomach.

Wiedz, że żadna gwałtowność nie pochodzi od Światła. To, co widzisz [na zewnątrz] to przywracanie porządku i równowagi, choć wam może się wydawać że świat właśnie stanął na głowie. To próba sił i Prawda o Miłości, która może was zaskoczyć.”