Jeszcze więcej Miłości!

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy (12.11.2023)

 

“Wszystko, co najważniejsze, zostało już nakreślone i nabiera realnych kształtów. Granaty, bomby i niewypały [na planie Energii]zostały rozbrojone i usunięte, teraz nie macie już wymówek. Do dzieła!
Jeśli spodziewacie się fajerwerków, będziecie zawiedzeni. Kwintesencją tej Zmiany nie jest rewolucja, rewolta ani przewrót. Ta zmiana ma się dokonać w skali makro przez skalę mikro – przez mikro działania w relacjach międzyludzkich i w przestrzeniach waszych serc. Gdy serce doświadcza Zmiany [Połączenia ze Źródłem], następuje rozbłysk Światła i Bezwarunkowej Miłości i ta zmiana dokonuje kolejnych Zmian na poziomie komórek waszego ciała i krwi, na poziomie energii, którą emanujecie i sygnałów, które wysyłacie.
Ten wzrost wyzwala kolejne wiązki właściwej Energii. To jest jak reakcja łańcuchowa w reaktorze atomowym i nie miejcie wątpliwości – od dawna jesteście w jej trakcie.
Wszystko pochodzi z Miłości i wszystko, co żyje, wraca do niej zwielokrotnione i wzmocnione, przez co we Wszechświecie jest jeszcze więcej Miłości.
Przeszliście długą i niełatwą drogę, teraz to ma się zmienić, ale czy to widzicie? Czy umiecie wyjść ze starych schematów i dogmatów?

Miłość w Was jest jak krzew róży. Wymaga podlewania i pielęgnacji, Miłości i uwagi mimo kolców.
Widzisz w sobie i wokół siebie kolce czy pąki róż? Niepodlewany Miłością krzak marnieje. Korzenie otoczone chwastami wysysającymi życiodajne soki kurczą się.

Ty jesteś jak ten różany krzew.
Czym się karmisz- miłością czy jadem?
Czym podlewasz- balsamem czy benzyną?
Czy masz dla siebie przestrzeń i czas?
Czy twoje korzenie nie uschły? Skąd czerpiesz energię? Ze słońca czy może jesteś jak pasożyt?
Pomyśl o tym.
Niech nasze słowa skłonią cię ku refleksji. To jest nasze przesłanie na dzisiaj.
Chcemy, żeby Ziemia była pięknym, kwitnącym ogrodem.”