Jak odzyskać spokój?

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

 

„Zwróć uwagę, jak brzmiałaby gitara, gdyby jej struny nie były nastrojone; jej fałszywe dźwięki nie byłyby przyjazne dla nikogo, kto ich słucha.

Jeśli masz w sobie niepokój, lęk albo inną niską wibrację, jesteś jak taka gitara. Twoje ciało jest jak pudło rezonansowe, które przenosi i wzmacnia zgrzytliwe, dysharmonijne dźwięki. To jest wibracja, którą emanujesz. Jeśli chcesz odzyskać spokój (właśnie tak- odzyskać, a nie uzyskać), potrzebujesz najpierw wyciszyć fałszywie rozedrgane struny tak, żeby twoje ciało nie wysyłało już tego sygnału.

Gitara jest stworzona z pasji, by cieszyć ucho czystą, piękną muzyką a ty jesteś stworzony z Miłości, by emanować piękną i czystą energią. Twoje ciało jak pudło rezonansowe rozbrzmiewa muzyką, którą sam tworzysz wibrując. Czasem wychodzi z tego jazgot, czasem coś nieśmiałego, delikatnego i kruchego. Przychodzisz na ten świat, by nauczyć się grać. Dopóki nie wiesz, jak działa ten instrument, niewiele możesz zrobić, szczególnie jeśli tak przyzwyczaiłeś się do fałszywych dźwięków, że już ci nie przeszkadzają. A potem przychodzi ktoś, kto „brzmi” pięknie, niebiańsko i czysto. Możesz pozostać przy swoim i nadal szarpać swoje struny albo postanowić coś zmienić, żeby odszukać w sobie ten czysty dźwięk.

My, Najwyższe Siły Światła tworzymy spośród was Orkiestrę Światła. Niech na cały Wszechświat zabrzmi Symfonia Miłości. Osobiście pomagamy stroić wasze instrumenty. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.”