Chcemy wam pogratulować!

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy (13.5.24)

“Na “dzień dobry” chcemy wam pogratulować. Przeszliście długą drogę, by być tu, gdzie jesteście teraz. Nie każdy do końca rozumie, co właśnie się dzieje, ale to żadna tajemnica – coś Dobrego wisi w powietrzu i wy, dzięki swojej energii i chęci do gruntownych zmian, jesteście tego ważną częścią.
Czeka was wszystko co najlepsze, jeśli tylko odważycie się po to sięgnąć. Wyjdźcie ze swoich skorup, ograniczeń, starych, utartych ścieżek rozumowania i pojmowania świata. Idzie nowe! Szukajcie (w sobie) nowych rozwiązań, nowych pomysłów, nowych znajomości. To wy piszecie teraz swoją przyszłość.
Czas pożegnać stare. Często nawet nie ma czego opłakiwać, tak wiele rozpadło się w pył. To dobrze, bo zrobiło miejsce na nowe, lepsze, zdrowsze i ciekawsze.
Waszą rolą tu jest doświadczać pełni Życia, dostarczać sobie powodów do radości i żyć lekko, z pasją i błyskiem w oku.
Rozejrzyj się, poszukaj podobnych do siebie. Porzuć konwenanse, rodowe fasady, z których nie wynika już nic.
Masz płuca do oddychania i nogi do chodzenia, więc idź przez życie oddychając pełną piersią. Zrób coś nowego, szalonego, innego. Zrób sobie dzień na opak. Odważ się! Poczuj wiatr we włosach, poczuj, że żyjesz!
Życie to wspaniały Dar. Nie zmarnuj go, żeby nie żałować.
Sprawdzaj w sobie, jak często jesteś jeszcze głową w przeszłości lub w przyszłości, czyli tam, gdzie cię nie ma. Jesteś tu. Wracaj do siebie za każdym razem, gdy się zorientujesz, że uciekasz od Życia, od “teraz”.
Bądź dla siebie dobry i łagodny. I choć od czasu do czasu popatrz na siebie z dystansem, naprawdę warto zmieniać perspektywę myślenia o sobie i świecie. To nasze rady dla Ciebie.”