Przemijanie

Słowa pochodzą od Przewodników Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

“Wszystko się kiedyś kończy. Nie ma nic stałego na tym świecie. Przemijanie jest czymś naturalnym, to kierunek, dzięki któremu może zamykać się cykl życia. To Prawo tego świata, nie próbuj więc z tym walczyć, zatrzymywać na siłę. Tylko tak życie może się odnawiać, płynąć dalej i rozkwitać.

Boisz się śmierci, bo jej nie znasz. Wyobrażasz sobie czarną czeluść, w której nic nie ma. A co, jeśli jest odwrotnie? Poza czasem jest Światło i połączenie.

Nie znając Światła na ziemi, trudno Ci wyobrazić sobie Światło po śmierci i może dlatego odchodzenie najbliższych jest dla Ciebie takie trudne.

Tęsknota za nimi Cię wypala. To jest lekcja dla Ciebie.

Naucz się życ, żeby docenić piękno przemian.

Nie zakładaj, jeśli nie wiesz. Pomyśl o tym, że oni odeszli do lepszego świata. Tu jest spokój. Niczego im tu nie brakuje. Są bezpieczni. Są wdzięczni za pamięć, ale nie potrzebują Twoich łez. Potrzebują Miłości i są w Miłości. Takie jest Prawo Życia.

Wejdź w siebie i znajdź w sobie Połączenie. Połącz się z bliskimi w sercu, podziękuj za wspólne życie, za wszystko, co razem przeżyliście. Pozwól im odejść. Ich miejsce nie jest już na tym świecie. Oni wiedzą, gdzie mają być. W swoim czasie wszystko wraca do Źródła. Takie jest Prawo Życia.”