Nadchodzi Era Miłości

Słowa pochodzą z wyjątkowego przekazu Opiekunów Duchowych z Kronik Akaszy

z dnia 6 grudnia 2021 roku.

„Jest coś, czym chcemy się z Tobą dziś podzielić. Właśnie dziś. Właśnie teraz.

To, co nadchodzi, już jest, już się materializuje i krystalizuje. To jest Moc, której być może się nie spodziewasz, ale wiedz, że jest już właściwie w zasięgu ręki. To, co musisz zrobić, to poddać się  temu, zaufać zmianom i odnaleźć w sobie, to, co ukryte i zagubione.To, co Tobie zabrano możesz teraz z pełną świadomością odzyskać. Jesteśmy po to, by pomóc Wam przez to przejść – spokojnie i bez niepotrzebnych strat.

Jeśli czujesz zagubienie, to dobrze, bo oznacza, że odkrywasz w sobie Prawdę. To może wywoływać poczucie konsternacji i zagubienia, ale wiedz, że to minie, bo gdy znajdziesz w sobie Prawdę, odzyskasz Spokój. A wtedy to, co nazywałeś dotąd cudem stanie się codziennością. To wszystko już się dzieje i to dzięki Tobie. To Ty masz w sobie moc kreacji nowej jakości życia – bez cierpienia, bólu i trosk.

Wmawiano wam, że życie to ból i cierpienie, ale ten rozdział ma się ku końcowi. Otwiera się Nowa Era a Ty jesteś jej częścią i kreatorem jednocześnie.

Wciąż masz wolny wybór – możesz podążać znanymi, utartymi ścieżkami i tkwić w starych schematach pełnych nierozwiązanych spraw i trudnych relacji. Możesz też zejść z ringu, podążyć za głosem Twojej Duszy i odkryć świat, jakiego jeszcze nie widziałeś.

Rozejrzyj się. Jak chcesz żyć? Z czego czerpać? Gdzie są Twoje zasoby (jeśli je masz)?

Siłą napędową wszelkiego Życia jest Miłość, ale nie ta, którą zwykliście tak nazywać. Miłość jest wieczna,wzbogacająca i czysta. Nie oślepia – wskazuje drogę. Nie tłamsi  a rozwija. Nie niszczy a buduje. Nie rani – leczy i uzdrawia. I to jest coś, czego macie się nauczyć – funkcjonować na co dzień w Polu Miłości.

Wiedz, że nie jesteś sam. Nadchodzi czas Przebudzenia i Światła. Rozejrzyj się i zobacz ludzi czujących podobnie. Możesz potrzebować pomocnej dłoni, dzięki której łatwiej będzie Ci przejść na drugą stronę. To w porządku. Nie bój się prosić o pomoc, nie bój się pytać. Pytania świadczą o Twoich wątpliwościach i o tym, że wchodzisz na właściwą drogę. Brak pytań oznacza bierność i poddaństwo. Co wybierasz? 

Miłość zatacza coraz szersze kręgi i obejmuje stopniowo cały Świat. Przyzwyczajaj się do tej nowej jakości życia i uwierz w Miłość. Niech Cię otula, kołysze i prowadzi. A jeśli poczujesz, że potrzebujesz pomocy, wezwij  Nas. Jesteśmy bliżej, niż możesz sobie wyobrazić.”