Przerwijcie milczenie

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

„Nadchodzi czas zmian. Czuliście to będąc w kontakcie z sobą, głęboko w środku, zadając sobie pytania i szukając na nie odpowiedzi. Teraz jest czas na działanie i na wyrażanie tych odpowiedzi na zewnątrz.

Im więcej spójnych informacji ze Źródła pojawia się w waszej przestrzeni, tym większy jest zasięg tych słów. Pojedyncze glosy zwielokrotniają się i przyjdzie czas, że staną się jednym głosem, którego nikt i nic nie zagłuszy i nie poważy się ignorować.

To jest nasza sugestia: mówcie otwarcie, co czujecie i jak czujecie świat. Mówcie o swoich odczuciach, wrażeniach i wglądach. Przerwijcie milczenie. Coraz więcej z was widzi, czuje i dotyka Prawdy. Przyszedł czas, żeby ją uzewnętrznić – na głos, na forum lub na piśmie. Nie chodzi o formę a o treść – informacje płynące z serca, z połączenia i uświadomienia.

Dla jednych to będzie rozmowa przy stole w kuchni czy w kawiarni, dla innych – odezwy czy marsz z transparentami.

Przychodzi czas na decyzję, którą trzeba będzie wyrazić w działaniu.

Zdejmijcie kajdany strachu przed oceną. Stańcie w Mocy jaką daje Prawda i zobaczcie, jak wielu was jest i jaką ulgę daje bycie sobą – bez masek i iluzji.

Zdejmijcie z oczu przesłonę i zobaczcie,  z kim wokół siebie macie do czynienia. Dokonajcie wyboru.

Zjednoczcie siły, twórzcie spójne społeczności, kreujcie nową rzeczywistość. To jest właśnie Nowa Ziemia, która nadchodzi.”