Lecisz czy zostajesz?

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy.

“Wyobraź sobie rakietę gotową do startu w kosmos. To jesteście wy – wasza cywilizacja, wasze człowieczeństwo. My jesteśmy kontrolerami lotu, dbamy o to, żeby lot przebiegł w pełni pomyślnie.

Wiele przygotowań poprzedziło nadchodzący lot. Było wiele sytuacji, które miały was otrzeźwić, zahartować, obudzić i wzmocnić. Pokazywaliśmy wam gwiazdy i poszerzaliśmy horyzonty, żebyście nauczyli się patrzeć we właściwym kierunku. Ta rakieta pomieści wszystkich a wejdą do niej ci, którzy chcą i którzy są chętni i gotowi. To jest skok cywilizacyjny. Nie da się tego powstrzymać, tak, jak nie da się powstrzymać biegu wartkiej rzeki.

Wszystkie ręce na pokład. Gromadzi się wokół was Energia, która – jak palowo – jest potrzebna do startu.

Wokół „rakiety” nie powinno być nikogo i niczego niezbędnego – to dlatego być może zauważasz lub czujesz dziwną pustkę w swojej przestrzeni. Wszystko w porządku – to oczyszcza się pole wokół ciebie.

Patrz na Nas jak na mechaników, operatorów, analityków, lekarzy i innych specjalistów obsługi. Bez tego zaplecza lot nie byłby wykonalny. Nie bój się z nami kontaktować, jesteśmy tu po to, żeby wam pomóc, teraz bardziej, niż kiedykolwiek.

Niedługo furtka zostanie zamknięta. Nie zwlekaj z decyzją do ostatniej chwili. Wybierasz wzrost i nieograniczoną przestrzeń kosmosu czy dotychczasowe życie w marności, cierpieniu i trwodze?

Ci, którzy nie wejdą do kosmicznego statku, nie będą mieli łatwego życia. Atmosfera lęku i przytłoczenia będzie się dla nich zagęszczać i może być tak, że długo tego nie wytrzymają. Nastąpi wtedy pochłonięcie, zapaść, globalny reset- tak, że na Ziemi (Nowej Ziemi) zostaną tylko istoty napełnione Światłem.”