Co to znaczy świecić?

Słowa pochodzą od Opiekunów Duchowych z odczytu Kronik Akaszy (6.2023).

“Wszystkie ścieżki życia prostują się, wszystko stopniowo powraca do swojego naturalnego przeznaczenia, piękna i prostoty. Wiemy, jak czekacie na ten moment, ale powtarzamy, że to w Was zadziewa się ta zmiana i przywrócenie równowagi, a dopiero później, w następnej kolejności manifestuje się to na zewnątrz. Zwracajcie uwagę na szczegóły, na to, co już zmieniło się w waszym życiu i jak do tego doszło. Jeśli coś chce odejść – pozwól mu. Jeśli coś woła o uwagę – zauważ to.
Największe głazy zostały już odrzucone, teraz pozostały tylko średnie, małe i drobne kamyki. Pamiętaj jednak, że i mały kamyk w bucie może skutecznie utrudnić tę podróż.
Usuwaj kolejne kamienie ze swojej drogi, wysypuj z butów żwir i wszystko, co cię uwiera. Prawdopodobnie już wiesz, jak. Jeśli nie – nie frasuj się – wszystko, czego potrzebujesz jest już w zasięgu Twoich rąk. Wszystko, co było niezbędne do przebudzenia, zostało już wam lub przez was odzyskane. Nie czekajcie na nowe narzędzia, bo macie ich już cały magazyn. Magazyn pamięci. Wasza [globalna] pamięć została przez was odzyskana. Już najwyższy czas do niej dotrzeć i korzystać. Tu już nie chodzi o słabe przebłyski, marne blaski czy powidoki. Teraz – i zawsze o to chodziło – macie świecić swoim pełnym blaskiem!
Gdy robisz to, co kochasz – świecisz.
Gdy stajesz za sobą i mówisz do siebie z Miłością,
gdy idziesz swoją Drogą,
gdy rezygnujesz z iluzji, fałszu i zakłamania,
gdy nie dajesz się mamić i zwieść pozorom,
gdy czujesz połączenie z Naturą, Matką Ziemią, żywiołami lub zwierzętami,
gdy odkrywasz w sobie Dary,
gdy masz poczucie kolektywnej Świadomości ponad tym, co w materii
i kiedy się śmiejesz – świecisz!”